کدینگ تئوری مدیریت

روشی جدید در یادگیری تئوری مدیریت

زمان ثبت‌نام بن‌کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب

معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران جهت تسهیل در امر توزیع یارانه خرید کتاب در سراسر کشور برای دانشجویان و طلاب دستور العمل زیر را ابلاغ کرد.
کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب صرفاً ویژه دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و طلاب است.

زمان ثبت نام از 1393/01/27 تا 1393/02/2 از طریق سامانه ثبت نام کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب به آدرس TIBF.NET است.

زمان توزیع کارت از تاریخ 1393/02/07 شروع می شود. متقاضیان برای دریافت به شعب منتخب بانک صادرات ایران که اسامی آنها در سایت مذکور آورده شده است مراجعه کنند.

مدارک لازم هنگام دریافت کارت یارانه کتاب عبارتند از:

  1. * کارت دانشجویی یا طلبگی معتبر
  2. * کارت ملی
  3. * شماره رهگیری ثبت‌نام در سامانه

یارانه پرداختی برای خرید کتاب از بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است و تاریخ اعتبار مبلغ موجود در کارت ها از 1393/02/10 لغایت 1393/02/20 پایان روز کاری نمایشگاه می‌باشد.

توجه: اعتبار موجود در کارت‌ها فقط از طریق دستگاههای کارت خوان داخل نمایشگاه قابل استفاده است.

اعتبار موجود در کارت‌ها 600 هزار ریال است که 300 هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معادل آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت پرداخت می‌شود. هر دانشجو مجاز به دریافت یک کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب است.

همایون امیرزاده «مشاور علمی، مدیریتی و فرهنگی» معاون فرهنگی در پاسخ به اینکه برای اساتید و دانشجویان همین مبلغ اختصاص می‌یابد، اضافه کرد: کتابخانه‌ها، موسسات، دانشگاهیان و کتابخانه‌های تخصصی به شکل ویژه حمایت می‌شوند، البته برای اساتید تمهیدات ارزی و ریالی در نظر گرفته خواهد شد.

بانک عامل در این دوره از نمایشگاه کتاب بانک صادرات است؛ از این رو دانشجویان برای ثبت‌نام باید در انتظار اعلام باشند تا ابتدا با مراجعه به سایت و سپس به بانک عامل در نمایشگاه کتاب کارت‌های خود را دریافت کنند.

برای مراجعه به سایت ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایید :

سامانه ثبت نام بن کارت یارانه ای کتاب

طراحی و اجرا: پیشروسافت