کدینگ تئوری مدیریت

روشی جدید در یادگیری تئوری مدیریت

زبان انگلیسی

————– !!!English is Our Language,NO Exceptions…So LEARN it ————–

جزوه لغات زبان عمومی ویژه داوطلبان ارشد و دکتری کلیه رشته ها در سایت قرار گرفت.

آکادمی تخصصی زبان انگلیسی راه اندازی شد.

——————————————————————————————————————————————————-

سوالات خود در زمینه درس زبان عمومی را در این بخش مطرح فرمایید تا  استاد نیک پور مدرس زبان عمومی ارشد و دکتری پاسخگوی سوالات شما باشند.

در چند سال اخیر بارها از دانشجوبان شنیده ام که برای 10 سوال اول واژگان زبان ارشد چه کتاب هایی رو باید بخوانیم؟؟؟از کجا تست بزنیم؟؟؟چرا هر چه قدر لغت می خوانیم درصد زبانمان در آزمون های آزمایشی تغییر نمی کند؟؟؟چرا هرچقدر از فلان منبع!! می خوانیم باز بی تاثیر است و هیچ یک از لغات فلان منبع!! در آزمون ها آورده نمیشود؟؟؟ و…

متاسفانه علارغم توصیه های ما ، باز هم دانشجویان اسیر دام تبلیغاتی بعضی از اسم ها و موسسه ها شده و اقدام به خریداری منابعی(عمدتا با قیمت هایی غیر منصفانه)می کنند که خواندن کامل آنها با توجه به حجم مطالعاتی دروس دیگر تقریبا غیر ممکن بوده و به دلیل اینکه لغات داخل آنها بدون هیچ توجهی به اهمیت آن لغت و پرتکرار بودن یا نبودن آن آورده شده است ، مطالعه آنها بی نتیجه خواهد بود و داوطلب پس از مدتی به دلیل نتیجه نگرفتن از وقت زیادی که بر روی این درس شیرین(به عقیده من!!)گذاشته از آن زده شده و نتیجه آن هم چیزی جز مشاهده تعداد بسیار بالای درصد صفر در آزمون های چند سال اخیر نیست.

خوب حال باید چه کنیم؟؟؟؟آیا این درس را رها کنیم؟؟؟آیا وقت زبان را روی دروس دیگر بگذاریم؟؟؟؟

آیا این جمله : **دوست من کلی زبان خوند تا فلان صفحه یا تا لغت شماره…!!! بازم 15 درصد بیشتر نزد ، پس من اصن زبان نمی خونم و وقتشو میذارم روی دروس دیگر** جمله درستی است؟؟؟؟

این را میدانیم که حتی صفر زدن تراز بالاتری از سفید زدن دارد پس تحقیقا رها کردن یک درس از خطرناک ترین کارهایی هست(قابل توجه آقای حسن!)که یک انسان می تواند در زندگی انجام دهد!!!

این امر که در 2و3 سال اخیر قسمت 10 سوال واژگان زبان عمومی ارشد کمی سخت تر شده کاملا صحیح است و اینکه درصد پایین داوطلبان در این بخش عمدتاً به دلیل سخت بودن ماهیت این قسمت و پراکندگی فراوان لغات است هم کاملا متین!

اما این دلیلی است برای تسلیم شدن؟؟؟خیر…

پس چه کنیم که بتوانیم درصدمان را در این قسمت بهبود ببخشیم؟

جزوه ها و منابع ویژه را در آکادمی تخصصی زبان انگلیسی در اختیارتان قرار دادیم…

شاد و پیروز باشید.
نیک پور

نظر سنجی : 

——————————————————————————————————————–

فکر می کنید در 2 سال اخیر میانگین درصد درس زبان در گروه مدیریت چند بوده است؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
 
———————————————————————————————————————
 

::موفقیت شما هدف ماست::

طراحی و اجرا: پیشروسافت