کدینگ تئوری مدیریت

روشی جدید در یادگیری تئوری مدیریت

آزمون‌های دانشگاه پیام نور الکترونیکی می‌شود

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام‌نور گفت: به زودی آزمون‌های دانشگاه پیام‌نور به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محمدعلی کریمی ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه پیام‌نور کرمان اظهار داشت: لازمه توسعه، وجود مراکز آموزش عالی است و در این راه باید نگاهی نیز به گذشته داشته باشیم و مسیر خودرا تنظیم کنیم.
وی گفت: یونسکو چهار ماموریت را برای دانشگاه‌ها قائل شده که شامل گسترش مرزهای دانش، رفع نیازها و معضلات جامعه با فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی و ارتقای سطح فکری و فرهنگی جامعه است.
کریمی افزود: کشورهایی مانند هند به صورت گسترده در بحث علم سرمایه‌گذاری کردند و توانسته در سال 90 در حوزه فناوری 80 میلیارد دلار درآمدزایی کند. معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام‌نور کیفی‌گرایی را از ماموریت‌های اصلی دانشگاه عنوان کرد و گفت: برنامه‌هایی مانند توسعه تحصیلات تکمیلی در دانشگاه پیام‌نور به جد دنبال می‌شود.
این مسئول خاطرنشان کرد: کرمان این توانایی و ظرفیت را دارد و مدیریت جدید باید گام‌های مهم و اساسی در زمینه تحصیلات تکمیلی داشته باشد. کریمی بیان داشت: هرم هیئت علمی یکی از مشکلاتی است که در کرمان نیز به خوبی اجرا نشده و از این به بعد اعضای هیئت علمی باید مدرک دکترا داشته باشند. وی خاطرنشان کرد: آموزش‌ها به سمت الکترونیکی رفته و پیام‌نور نیز باید در این زمینه بسترسازی کند.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام‌نور با اشاره به طرح‌ها آمایشی در این مجموعه عنوان کرد: آمایش‌ها نیز در راستای کیفی‌گرایی است و این امر را از رشته محل‌ها آغاز کرده‌ایم. کریمی با تاکید بر راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان افزود: اگر قرار است معضلی را رفع کنیم، نباید منتظر مصوبات دولت بود، باید توانمندی‌ها را شناسایی کرد و در راستای آنها برنامه‌ریزی داشت. این مسئول متذکر شد: یکی از برنامه‌هایی که در حال عملیاتی کردن آن هستیم، آزمون‌های آنلاین دانشگاه پیام‌نور است تا دانشجویان در هر زمان و مکان بتوانند از آموزش‌ها بهره ببرند. وی در پایان اذعان داشت: هدف ما تسهیل امر آموزش و ایجاد انگیزه برای همه افراد است.

طراحی و اجرا: پیشروسافت