آخرین ها
خانه / دسته‌بندی نشده / کاملترین جزوه مدیریت مالی

کاملترین جزوه مدیریت مالی

 

 

مجموعه کاملترین جزوات ارشد و دکتری مدیریت مالی
همانطور که اطلاع دارید گرایش مدیریت مالی تنها گرایشی است در کنکور ارشد ۳ درس ضریب ۴ دارد . با نگاهی به کارنامه های رتبه های برتر در چند سال گذشته اهمیت این ۳ درس کاملا مشخص میشود . ۳ درس تخصصی گرایش مالی عبارتند از:
مدیریت سرمایه گذاری و ریسک
مدیریت مالی
حسابداری مالی و صنعتی
متاسفانه طی سالهای اخیر منابع مناسبی برای این دروس در اختیار داوطلبین کنکور قرار نگرفته و همین امر ما را بران داشت تا جزوات کلاسی استاد صفوی ( برترین استاد دروس تخصصی رشته مالی ) را مثل همیشه در قالبی باکیفیت و به صورت تایپی – رنگی تهیه کرده و در اختیار شما قرار دهیم . ضمنا برای هر درس بانک تستی هم به همراه با پاسخ تشریحی روی سایت قرار گرفته است .
جزوه سرمایه گذاری و ریسک :
تمامی اساتید و داوطلبین اطلاع دارند که مهمترین درس کنکور مدیریت مالی درس  مدیریت سرمایه گذاری و ریسک  است . این درس علاوه بر اینکه بیشترین ضریب را میان تمام دروس دارد، از جهات دیگری نیز مهم است:
اول اینکه این درس تنها در مقطع کارشناسی رشته مدیریت مالی ارائه می شود و به همین دلیل برای اکثر داوطبین جدید است .
دوم اینکه حتی در رشته مدیریت مالی هم ( در مقطع کارشناسی ) این درس در ترم های آخر ارائه می شود ، چراکه ۷ درسِ پیش نیاز دارد ( مالی ۱ . مالی ۲ . حسابداری مالی . اقتصاد خرد . اقتصاد کلان . ریاضیات کاربردی . آمار و کاربرد آن ) و لذا تمام شرکت کننده ها حتی رتبه های برتر هم با این درس مشکل دارند .
این جزوه پاسخگوی کلیه سوالات کنکورهای سال های قبل بوده و تمام نیاز داوطلبین کنکور سراسری و آزاد را مرتفع می سازد .
این جزوه در ۲ پارت تهیه شده و در اختیار شما بزرگواران قرار می گیرد . امیدوارم به کمک این جزوه لذت مطالعه درس شیرین سرمایه گذاری را درک کنید .
اهم مطالب پارت یک :
انواع بازارهای مالی/تئوری کارایی ( انواع و سطوح )/شاخص های بازار بورس تهران/محاسبه بازده سهام ( سالانه و دوره نگهداری)/عرفی کلاسیک و محاسبه ریسک/ارزش در معرض ریسک ، دیرش و تحدب/مطلوبیت – ثروت ، بازی منصفانه و منحنی های بی تفاوتی/ نظریه پرتفوی ، ریسک های سیستماتیک و غیر سیستماتیک/ فروش استقراضی و خرید اعتباری/مرز کارای مارکوئیتز و معرفی دارایی بدون ریسک/خط تخصیص سرمایه ( CAL )/مدل‌های تعادلی و خط های CML و SML/تئوری قیمت گذاری آربیتراژ/مدل های عاملی/مدل ۳ عاملی فاما-فرنچ
اهم مطالب پارت دو :
ارزیابی عملکرد/تحلیل بنیادی/تحلیل تکنیکی/ساختار زمانی نرخ بهره/عوامل تعیین کننده نرخ‌های بهره در بازار/ارزشیابی سهام/ارزش زمانی پول/ارزشیابی اوراق قرضه/شرط وجوه استهلاکی/اندازه‌گیری بازده قرضه/قرارداد آتی و پیمان آتی/قرارداد آتی نرخ ارز. قرارداد آتی نرخ بهره . قرارداد آتی نرخ شاخص سهام/اختیار معاملات/استراتژی‌های ترکیبی اختیار معامله/قرارداد معاوضه (تاخت)
جزوه مدیریت مالی :
این جزوه شامل تمام مطالب درس مدیریت مالی ۱ و ۲ می باشد و شامل ۲ پارت می شود .
در این جزوه به تمام نکات درس مدیریت مالی جزء به جزء اشاره شده و آخرین تغییرات منابع کنکوری در آن لحاظ شده است .
جزوه حاضر ، خلاصه بسیار دقیقی است از کتاب های :
مدیریت مالی / ریموند پی نوو / جهانخانی و پارسائیان / جلد ۱ و ۲
مدیریت مالی نوین / استفان راس / جهانخانی و شوری / جلد ۱ و ۲
مدیریت مالی / رضا تهرانی
و جزوه کلاسی اساتید کنکور
در حال حاضر این جزوه کامل ترین جزوه مدیریت مالی بشمار می رود و پاسخگوی کلیه سوالات کنکورهای سال های قبل بوده و تمام نیاز داوطلبین کنکور ارشد و دکتری را مرتفع می سازد .
اهم مطالب پارت یک :
* کلیات و مفاهیم* بازارهای مالی* کارایی بازار سرمایه* تجزیه و تحلیل صورت های مالی* تجزیه و تحلیل نسبت های مالی* نقطه سر به سری و تجزیه و تحلیل اهرم ها* برنامه ریزی و رشد و بودجه بندی* سیاست سرمایه در گردش و برنامه ریزی مالی کوتاه مدت* مدیریت دارایی های جاری* مدیریت حساب های دریافتی* ریاضیات مالی* نرخ بهره موثر* انواع وام ها
اهم مطالب پارت دو :
* بودجه بندی سرمایهای در شرایط اطمینان* معیارهای بودجه بندی سرمایهای* تصمیم گیری با استفاده از معیارها در بودجه بندی سرمایهای* تصمیم گیری در مورد اجاره یا خرید دارایی* ریسک و بازده* خطا بازار اوراق بهادار SML* ارزش شرکت* ساختار زمانی نرخ بهره* هزینه سرمایه* تئوریهای مربوط به ساختار سرمایه* تعیین ساختار سرمایه و ریسک و بازده* سود نقدی و سیاست تقسیم سود* تئوریهای تقسیم سود
جزوه حسابداری مالی و صنعتی :
درس ضریب چهار حسابداری مالی و صنعتی یکی از مهمترین دروس کنکور مالی بشمار می رود که متاسفانه به خاطر شرایط خاص این درس تا به امروز منبع کاملی برای آن معرفی نشده . در برخی از کتب قسمت حسابداری مالی پررنگ شده و در برخی دیگر حسابداری صنعتی . مضافاً اینکه کتاب های موجود بیشتر جنبه دانشگاهی دارند و نیاز داوطلبین کنکور را برآورده نمی سازند.
این جزوه به ضرس قاطع جامعترین جزوه این درس می باشد و در ۲ پارت ( حسابداری مالی و حسابداری صنعتی ) در اختیار دانشجویان قرار گرفته است .جزوه حاضر نه تنها تمام مطالب کتاب مروری جامع بر حسابداری مالی و صنعتی را به زبانی ساده بیان کرده بلکه برای ارتقاء کیفیت نکات کنکوری جزوات اساتید مطرح را نیز در خود جای داده است .
اهم مطالب پارت یک (حسابداری مالی )
مروری بر چرخه حسابداری/چرخه حسابداری واحد های بازرگانی/حسابداری موجودی کالا/حسابداری دارایی ها/بدهی های بلند مدت و اوراق قرضه/شرکت های تضامنی/شرکتهای سهامی و صورتهای مالی اساسی/سرمایه گذاری ها
اهم مطالب پارت دو (حسابداری صنعتی )
تفاوت حسابداری مالی و مدیریت/اجزای بهای محصول به تفکیک/پرداخت حقوق و دستمزد و کسورات/تجزیه و تحلیل سربار/سیستم بهایابی سفارشی کار/سیستم بهایابی مرحلهای/معادل آحاد تکمیل شده/ضایعات

.

دانلود نمونه پارت اول مدیریت مالی          دانلود نمونه پارت دوم مدیریت مالی

3,995 بازدید

۷ دیدگاه

 1. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد گرانقدر
  مراحل خرید جزوه ها انجام نمی شه

 2. سلام
  لطفا درباره جزوه های حسابداری توضیح بدهید
  کی نوشته چطور نوشته

 3. سلام من ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد دارم گرایش مالی امکان قبولی تو سراسری دارم یا نه مقاله هم ۳ تا دارم و اگه میشه راه خریدمنابع اصلی را هم به من بگین

 4. با سلام
  جناب آقای پورشفیع چندین بار براتون ایمیل زدم و پیام گذاشتم ولی جوابی دریافت نکردم.
  امروز جزوه حسابداری مالی رو از سایت خریداری کردم. میشه لطف کنید سریعتر برام ایمیلش کنید؟ واقعا وقت کمی دارم.

 5. جناب آقای پورشفیع
  سلام
  فایل جزوه حسابداری مالی هنوز ارسال نشده است. لطفا پیگیری می فرمائید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلد های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


بزرگترین گروه تلگرامی تبادل اطلاعات ارشد و دکتری مدیریت همراه با تغییرات جدید در منابع
مشاهده جزئیات