آخرین ها
خانه / دسته‌بندی نشده / مشاوره و معرفی منابع دکتری مدیریت صنعتی

مشاوره و معرفی منابع دکتری مدیریت صنعتی

سلام خدمت تمام داوطبان دکتری مدیریت صنعتی

دروس مشترک تمامی رشته های دکتری

جی مت(استعداد تحصیلی) (ضریب ۱ و ۳۰ سوال):

کتاب استعداد تحصیلی مدرسان شریف

یا

کتاب استاد مسیح خواه. جلد نقره ای مخصوص دکتری علوم انسانی (این درس واقعا برای تابستان زوده و کلا مطالعه این درس در بهترین حالت ۳ ماه طول میکشه)

زبان(ضریب ۱ و ۳۰ سوال): برای شروع کتاب زبان عمومی خانم زهرا آهنگر انتشارات عمران قلم و بعد از این کتاب میتونید برید سراغ کتاب دکتر خیرآبادی انتشارات فرهنگ (توصیه می کنم که دوستان در ابتدا نرند سراغ کتاب دکتر خیرآبادی بجز کسانی که پایه بسیار خوبی دارند و مشکل خاصی در این درس ندارند). برای شروع امکان داره در این درس ایراد داشته باشید اما نگران نباشید. بعد از یک مدت خوب میشید و ترستون از بین میده. برای کسب یک رتبه زیر ۱۰۰ دیگه باید بتونید در این درس ۲۰ درصد رو بزنید..

تئوری ها(ضریب ۴ و ۱۷ سوال): (سال گذشته ۱۳ سوال از کتاب دکتر مبانی سازمان و مدیریت دکتر مقیمی و ۴ سوال از کتاب رابینز اومده بود)
جزوه کدینگ استاد پورشفیع(رابینز، الوانی و رضاییان)+ پارت ۱ و ۲ تست های خط به خط (کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر مقیمی)
نکته: دوستانی که رشته غیر مرتبط بودند توصیه می کنیم ابتدا کتاب تک جلدی تئوری و طراحی سازمان رابینز رو مطالعه کنند و بعد بیاند سراغ جزوه ها، چون این کتاب واقعا مفاهیم رو خوب توضیح داده..

مدیریت اسلامی(ضریب ۴ و ۱۰ سوال): منبع اصلی کتاب مدیریت اسلامی دکتر مقیمی و کتاب مدیریت ما دکتر پور عزت هست که انشالله آبان ماه یک محصول جدید در ارتباط با این درس میدیم (سال گذشته از ده سوال، هشت سوال از کتاب دکتر مقیمی و دو سوال از کتاب دکتر پورعزت اومده بود)..

آمار(ضریب ۴ و ۱۳ سوال): کتاب وحید انصاری مخصوص دکتری انتشارات آزاده (تاکید دوستان برای یادگیری آمار بیشتر روی آمار ۲ باشه. در مقطع دکتری حدودا ۶۰ درصد سوالات از آمار دو که از نمونه گیری به بعد هست، میاد و از آمار یک هم مطالب آمار توصیفی، امید ریاضی و همبستگی و رگرسیون خیلی مهمه و تست های ساده ای هم ازش میاد که براحتی میتونید بزنید. دوستانی که دیگه سطح آمار خیلی خیلی ضعیف دارند میتونند فلش کارت های آمار دی ال ام رو بخونند که البته هم حجم بسیار زیادی داره و هم قیمت بالا!)

 

تحقیق در عملیات پیشرفته

۱٫پژوهش عملیاتی پیشرفته مهرگان

۲٫پژوهش عملیاتی (برنامه ریزی خطی و کاربردهای آن) مهرگان

۳٫ مبانی نظری تحقیق در عملیات مهرگان

۴٫تحقیق در عملیات پبشرفته محمد جواداصغر پور

 

مدیریت تولید پیشرفته:

۱٫مدیریت تولید هایده متقی

۲٫مدیریت تولید دکتراخمد جعفر نژاد

۳٫مدیریت تولید و عملیات دکتر عالم تبریز و سبحانی فرد

۴٫ روشهای تولید و عملیات دکتر فارسیجانی

۵٫ مبانی جامع و پبشرفته مدیریت تولید و عملیات در سازمان های تولیدی و خدماتی صفاکیش و حسینی

608 بازدید

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلد های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


بزرگترین گروه تلگرامی تبادل اطلاعات ارشد و دکتری مدیریت همراه با تغییرات جدید در منابع
مشاهده جزئیات