آخرین ها
خانه / اخبار / زمان آغاز ثبت نام کنکور دکتری سراسری سال ۹۵ (نوبت دوم)

زمان آغاز ثبت نام کنکور دکتری سراسری سال ۹۵ (نوبت دوم)

زمان آغاز ثبت نام کنکور دکتری سراسری سال ۹۵ (نوبت دوم)

تقویم جدید ثبت نام و برگزاری آزمون‌های سال ۱۳۹۵ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور اعلام شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سازمان سنجش آموزش کشور تقویم آزمونی جدید دوره‌های دکتری (نوبت اول و نوبت دوم)، کارشناسی ارشد ناپیوسته و سراسری سال ۹۵ را منتشر کرد.

ثبت‌نام برای شرکت آزمون دوره دکتری ۹۵(نوبت اول) از طریق سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی www.sanjesh.org از ۶ دی‌ماه آغاز شد و بدون در نظر گرفتن مهلت تمدید شده تا ۱۵ دی‌ماه ۹۴ ادامه داشت. این آزمون در تاریخ ۱۴ اسفند ۹۴ برگزار شد.

ثبت‌نام برای آزمون دوره دکتری ۹۵ (نوبت دوم) نیز از ۲۴ مردادماه آغاز و تا ۳۰ مرداد ادامه خواهد داشت. این آزمون در تاریخ ۷ آبان‌ماه ۹۵ برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ از تاریخ ۱۶ آذرماه آغاز شد و بدون در نظر گرفتن مهلت تمدید شده تا تاریخ ۲۲ آذرماه ادامه داشت. این آزمون در روزهای ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت‌ماه ۹۵ برگزار می‌شود.

همچنین ثبت‌نام برای شرکت در آزمون سراسری سال ۹۵ از تاریخ ۱۹ بهمن ماه آغاز شده و بدون در نظر گرفتن مهلت تمدید شده تا تاریخ ۲۸ بهمن ۹۴ ادامه داشت. این آزمون بعد از ماه مبارک رمضان و در تاریخ‌های ۲۴ و ۲۵ تیرماه ۹۵ برگزار می‌شود.

1,112 بازدید

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلد های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


ثبت نام کلاس تئوری مدیریت و مدیریت در اسلام ارشد و دکتری با استاد پورشفیع
مشاهده جزئیات