آخرین ها
خانه / دسته‌بندی نشده / ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ – شنبه ۱۷ آبان

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ – شنبه ۱۷ آبان

بدینوسیله به اطلاع داوطلبین گرامی متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ (بهمن ۹۳) میرساند که زمان شروع ثبت نام مشخص گردیده و داوطلبین می توانند با مراجعه به سایت sanjesh.org نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.جزئیات خبر به نقل از سایت سازمان سنجش به شرح زیر می باشد:


سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۴  و المپیاد علمی دانشجویی کشور می‌رساند که ثبت نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً بصورت اینترنتی از روز شنبه مورخ ۱۷/۰۸/۹۳ آغاز و تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۲۵/۰۸/۹۳ پایان می‌پذیرد. لذا کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط عمومی واختصاصی به شرح ذیل می‌باشند، می‌توانند در آزمون مذکور ثبت نام و شرکت نمایند.

شرایط ثبت‌نام‌:

علاقمندان به تحصیل در دوره های تحصیلات تکمیلی می‌بایست ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران (مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون که در سایت سازمان قرار دارد) در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند به عنوان داوطلب مقطع کارشناسی ارشد حداکثر در دو رشته امتحانی (رشته امتحانی اول و رشته امتحانی دوم طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون) متقاضی شوند.

ثبت‌نام‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون ‌سال ۱۳۹۴، منحصراً به روش ذیل امکان پذیر می‌باشد:

۱- مراجعه به سایت سازمان به نشانی: gro.hsejnas.www.  ۲- دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره ۱) از سایت سازمان.  ۳- آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌نام. ۴- با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ ۰۰۰٫۰۵۲ (دویست و پنجاه هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون یک کدرشته امتحانی، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. ۵- داوطلبانی که علاوه بر رشته‌ انتخابی‌ یا امتحانی‌ اصلی (رشته‌ اول‌) علاقه‌مند به‌ شرکت در رشته‌ امتحانی‌ دوم ‌می‌باشند، ضرورت‌ دارد که‌ کدرشته‌ امتحانی دوم را نیز در بند مربوط در تقاضانامه درج ‌نمایند. این دسته از داوطلبان می‌بایست برای رشته امتحانی‌ دوم یک‌ کارت اعتباری دیگر ، به مبلغ ۰۰۰٫۰۵۲ (دویست و پنجاه هزار) ریال علاوه بر کارت اعتباری اول خریداری نمایند.

تذکر: داوطلبانی که متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون کدرشته‌های امتحانی (اصلی و شناور) می‌باشند و علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، لازم است علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ ۸۰٫۰۰۰ (هشتاد هزار) ریال دیگر نیز برای دوره‌های مذکور، برای اعلام علاقمندی اقدام نمایند.

دستورالعمل و نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت نام اینترنتی:

به داوطلبان توصیه می‌شود مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام، ابتدا فرم پیش‌نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس براساس فرم پیش‌نویس با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم‌افزاری ثبت نام وارد نمایند. راهنمای جامع نحوه تکمیل فرم در برنامه نرم افزاری ثبت نام اینترنتی موجود است و داوطلبان برای کسب اطلاع بیشتر می‌توانند به این راهنما مراجعه نمایند. داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت‌نام دقت نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک داوطلب در صورت پذیرفته شدن در آزمون قبولی وی (کان لم یکن) تلقی شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

زمان توزیع کارت اینترنتی و محل آزمون:

بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون تحصیلات تکمیل ۱۳۹۴ در روزهای چهارشنبه ،پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۵،۱۶ و ۱۷/۱۱/۹۳ برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است از روز یکشنبه مورخ ۱۲/۱۱/۹۳ لغایت  روز سه شنبه مورخ ۱۴/۱۱/۹۳ با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند. محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در تقاضانامه تعیین می گردد. لذا مقتضی است داوطلبان با مراجعه به جدول شماره ۲ دفترچه راهنمای ثبت‌نام و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت نام اقدام نمایند.

909 بازدید

۷ دیدگاه

 1. سلام استاد ؛
  خسته نباشید ؛
  یه تغییراتی در کنکور امسال مجموعه مدیریت شده .
  ۱- درس مدیریت مالی در رشته مدیریت بازرگانی ضریب صفر دارد .
  ۲- درس اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام به دروس رشته های مجموعه مدیریت اضافه شده است که ضریب دو دارد . برای این درس چه کتابی باید بخوانیم ؟؟؟؟؟؟چه کتابی مد نظر شما هست ؟؟؟؟
  ۳- درس مدیریت منابع انسانی هم اضافه شده هست که البته برای رشته مدیریت دولتی ضریب ۳ دارد .برای درس مدیریت منابع انسانی چه کتابی بخونم ؟؟؟؟؟
  چرا امسال چنین تغییراتی دادند ؟؟؟؟

 2. ایما عزیزاللهی

  سلام استاد خسته نباشید
  من متاسفانه یا خوشبختانه دولتی هستم…
  واقعاً ۳ ماه مونده به کنکور من با دوتا درس حفظی جدید باید چیکار کنم؟…

  • سلام شرایط برای همه یکسان می باشد….
   آرام باشید….
   و با خونسردی کامل به مسیر خود ادامه دهید….

 3. سلام استاد ؛
  برای درس ” مدیریت و اصول آن از دیدگاه اسلام ” چه کتابی باید بخونم ؟؟؟؟؟

  • سلام
   کتاب مدیریت اسلامی افجه مهم ترین آن می باشد…
   کتاب دوم دکتر محمد حسین مشرف (دو جلدی)

 4. سلام
  منبع پیشنهادی شما برای درس مدیریت از دیدگاه اسلام چیست؟
  باتشکر

  • سلام
   چند جلدی خدمتتون عرض کنم!!!!!!!
   کتاب مدیریت اسلامی افجه مهم ترین آن می باشد…
   کتاب دوم دکتر محمد حسین مشرف (دو جلدی)
   و………
   بازم بگم!!!

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلد های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


بزرگترین گروه تلگرامی تبادل اطلاعات ارشد و دکتری مدیریت همراه با تغییرات جدید در منابع
مشاهده جزئیات