آخرین ها
خانه / برگزاری ترم تابستان در دانشگاه امیرکبیر/ امکان ثبت نام دانشجویان سراسر کشور

برگزاری ترم تابستان در دانشگاه امیرکبیر/ امکان ثبت نام دانشجویان سراسر کشور

دانشگاه صنعتی امیرکبیر در ترم تابستان ۱۳۹۳ به صورت آموزش الکترونیکی و عملی از دانشجویان دانشگاه های سراسری ثبت نام می کند.

دانشگاه صنعتی امیرکبیر در ترم تابستان ۱۳۹۳ به صورت آموزش الکترونیکی و عملی از دانشجویان دانشگاه های سراسری ثبت نام می کند.

شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی جهت ثبت نام:

معرفی نامه از دانشگاه مبدا جهت دانشجویان سایر دانشگاهها، آشنایی کافی با کاربری رایانه و اینترنت (‌جهت دروس آموزش الکترونیکی) دسترسی به اینترنت پرسرعت ADSL با سرعت KB128 و بالاتر ( جهت دروس آموزش الکترونیکی)، پرداخت شهریه مصوب،  رعایت پیش نیاز و هم نیاز برای دانشجویان دانشگاه امیر کبیر از جمله شرایط جهت ثبت نام در این دوره است.

دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در صورت عدم رعایت پیش نیاز و هم نیاز، درس شان حذف شده و شهریه نیز عودت داده نمی شود.

رعایت ضوابط و مقررات ترم تابستان جهت دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر ، عدم امکان ارائه خدمات رفاهی از قبیل خوابگاه ،‌سلف سرویس نیز از دیگر شرایط این دوره است.

تشکیل کلاس‌ها منوط به رسیدن به حد نصاب ظرفیت است.

زمان مراجعه جهت دریافت فرم و انجام امور ثبت نام در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۳ و ۴ تیرماه ۹۳ است و ثبت قطعی واحدهای ترم تابستان در یکشنبه ۸ تیر صورت می گیرد. دانشجویان می توانند جهت اخذ رسید ثبت نام دوشنبه ۹ تیر مراجعه کنند.

کلاس‌ها از شنبه ۱۴ تیرماه آغاز می شود.

همچنین بر اساس برنامه ریزی دانشگاه زمان امتحانات از ۲۵ تا ۲۹ مرداد انجام می گیرد و دانشجویان به منظور استفاده از سیستم آموزش الکترونیکی باید با مراجعه به سایت مرکز آموزش های الکترونیکی (http://vu2.aut.ac.ir/main) راهنمای استفاده از سیستم را مطالعه کرده و با نحوه برگزاری کلاس ها آشنا شوند.

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلد های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


بزرگترین گروه تلگرامی تبادل اطلاعات ارشد و دکتری مدیریت همراه با تغییرات جدید در منابع
مشاهده جزئیات