آخرین ها
خانه / اخبار / آغاز ثبت نام کنکور دکتری ۹۵ / اعلام ضرایب دروس آزمون

آغاز ثبت نام کنکور دکتری ۹۵ / اعلام ضرایب دروس آزمون

آغاز ثبت نام کنکور دکتری ۹۵ / اعلام ضرایب دروس آزمون

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۵ از روز یکشنبه ۶ دیماه آغاز می شود.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: بر اساس برنامه زمانی ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۵ تا روز سه شنبه ۱۵ دی ماه ادامه دارد.

وی افزود: ضرورت دارد تمامی متقاضیان در این مهلت و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک مورد نیاز، به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

توکلی خاطرنشان کرد: پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی خواهد بود و داوطلبان لازم است به وسیله کارت های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با مراحعه به پایگاه سنحش و پرداخت مبلغ ۵۰۰ هزار ریال (۵۰ هزار تومان) وجه ثبت نام، نسبت به شرکت در آزمون اقدام کنند.

وی گفت: بر اساس ضوابط هر داوطلب فقط می تواند در یک کد رشته متناسب با مدرک کارشناسی ارشد خود شرکت کند.

توکلی اضافه کرد: داوطلبان باید به کلیه دروس زبان خارجی عمومی و استعداد تحصیلی و همچنین آزمون دروس خاص هر رشته امتحانی پاسخ دهند. سطح سئوالات آزمون دروس خاص هر یک از رشته های امتحانی حسب مورد بر اساس تجربیات علمی هر رشته و مصوبات شورای عالی برنامه ریزی است.

وی افزود: ضرایب دروس به این تربیت است: زبان خارجی با ضریب یک، استعداد تحصیلی با ضریب یک و مجموعه دروس خاص هر رشته امتحانی با ضریب چهار است.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۵ روز جمعه ۱۴ اسفندماه در یک نوبت برگزار می شود.

وی افزود: پس از برگزار آزمون، کارنامه سنجش علمی شامل نمرات خام، تراز، نمره کل در اختیار داوطلب قرار می گیرد. داوطلبان بر اساس آن و همچنین اطلاع از رشته های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنما، برای بررسی سوابق علمی، آموزشی، پژوهشی، مصاحبه یا آزمون تخصصی به دانشگاههای محل پذیرش مراجعه کنند.

توکلی خاطرنشان کرد: در این کارنامه نمره کل نهایی بر اساس ضرایب مواد آزمون درج شده است. شرایط ضوابط پذیرش و سایر مراحل در دفترچه آزمون درج شده است.

1,243 بازدید

۷ دیدگاه

 1. سلام
  من هفته پیش جزوه کدینگ رو اینترنتی خریداری کردم. ولی جزوه دانلود نشد . ایمیل هم فرستادم به ایمیل هم جوابی داده نشد.

 2. سلام
  من تست هاای کتاب مقیمی رو خریداری کردم و قادر به دانلود نبودم. قبلا هم این اتفاق برای جزوه تئوری ها افتاده بود. تقاضا دارم به این موضوع (عدم امکان دانلود جزوات که تعدادی از دوستان هم به آن اشاره کرده اند) رسیدگی فرمایید. سپاس از زحمات شما.

  • سلام حتما
   ولی ایمیل شما اشتباه بود در دقعه قبل …
   الان ایمیل خودتون رو چک کنید ارسال شده…

 3. سلام
  میشه در دونوبت کنکور دکترا شرکت کرد؟

 4. سلام دکتر. خسته نباشید. آیا این صحت داره که میتونیم از نتیجه آزمون کتبی برای دوسال استفاده کنیم ؟ بدون آزمون مجدد.
  و سوال دیگرم مربوط به سوال دوست قبلی هستش. منظور از دو نوبت شرکت کردن چیه؟ با تشکر

دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدفیلد های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


ثبت نام کلاس تئوری مدیریت و مدیریت در اسلام ارشد و دکتری با استاد پورشفیع
مشاهده جزئیات